نتایج جستجو برای عبارت :

حرکت دورانی ی شماره ی ۹۶۳ منتشر شد

ورژن 1 منتشر شد. :)
برای دانلود بازی ابتدا اینجا و سپس اینجا را کلیک کنید.
نحوه کنترل بازیکن ها:
بازیکن اول قرمز: 
حرکت به بالا: W
حرکت به چپ: A
حرکت به پایین: S
حرکت به راست: D
شلیک: کلید کنترل چپ (ctrl)

بازیکن دوم قرمز: 

حرکت به بالا: U
حرکت به چپ: H
حرکت به پایین: J
حرکت به راست: K
شلیک: کلید SPACE

بازیکن اول آّبی: 

حرکت به بالا: پیکان بالا
حرکت به چپ: پیکان چپ -->
حرکت به پایین: پیکان پایین
حرکت به راست: پیکان راست <--
شلیک: کلید کنترل راست (ctrl)

بازیکن دوم آبی:
ورژن 1 منتشر شد. :)
برای دانلود بازی ابتدا ورژن 1 و سپس فایل تکمیلی را کلیک و دانلود کنید.
نحوه کنترل بازیکن ها:
بازیکن اول قرمز: 
حرکت به بالا: W
حرکت به چپ: A
حرکت به پایین: S
حرکت به راست: D
شلیک: کلید کنترل چپ (ctrl)

بازیکن دوم قرمز: 

حرکت به بالا: U
حرکت به چپ: H
حرکت به پایین: J
حرکت به راست: K
شلیک: کلید SPACE

بازیکن اول آّبی: 

حرکت به بالا: پیکان بالا
حرکت به چپ: پیکان چپ -->
حرکت به پایین: پیکان پایین
حرکت به راست: پیکان راست <--
شلیک: کلید کنترل راست (ctrl)
تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1
تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1
ادامه مطلب
نسخه ی پی دی اف این شماره را می توانید از این جاببینید و بخوانید. ورق ی اول: اگر این مکان بوسیله  گیتی می آمدم فیلسوف خواه آشپز می شدم! بازگشایی مدرسه ها همراه با شهرداران مکتب گوین، جایزه ای برای نوجوانان نوظهور ترین مکتب های گیتی! صفحه ی دوم: تولد امشب نخواب برگ ریزان ۵۹ به روایت ایلا ورق ی سومین: مونولوگ های شهریوری شناخت دیگر بگذاریم خیابان ها نفس بکشند صفحه ی چهارم (آثار نوجوانان): خاطره سازی تابستان خود را چگونه گذراندید؟ پنجره
شماره‌ی امسال مجموعه بازی‌های کال آو دیوتی عرضه شده است و به همین
مناسبت هم سایت‌ها و نشریات مختلف حوزه‌ی بازی، نقدها و نمرات خود نسبت به بازی Call of Duty: Modern Warfare
را منتشر کرده‌اند. شماره‌ی امسال کال آو دیوتی با اسم Modern Warfare
عرضه شده، چون سازندگان آن معتقدند که این بازی به اندازه‌ی شماره‌ی چهارم
این مجموعه متفاوت و البته مهم است.
ادامه مطلب

نشریه شهر انتظار پیش از این به همت نوجوانان مسجد الزهرا (س) سمنان  به صورت ماهنامه منتشر می شد. بیشتر از  10 شماره از این نشریه چاپ شد و در بین مردم سمنان مخصوصا نوجوانان که مخاطب اصلی آن می باشد منتشر شد.
پس از وقفه حدود یک ساله نشریه شهر انتظار با کادر جدید و ارتقاء گرافیک و صفحه آرایی آن از محرم سال 1398 توسط هیئت (نوجوانان) مسجد الزهرا (س) مجددا شروع به فعالیت کرد.

سه شماره از این نشریه در محرم 1398 منتشر شد که می توانید در ادامه دانلود کنید.
اد
در دیدار جمعی از موکب داران عراقی: راهپیمایی اربعین در تاریخ نظیر ندارد. چشمهای مردم دنیا به این حرکت دوخته شده است/ منطق حسین(ع) منطق دفاع از حق، ایستادگی دربرابر ظلم، و طغیان در مقابل گمراهی و استکبار است. پیام امام حسین، پیام نجات دنیا است. حرکت عظیم اربعین دارد این پیام را منتشر میکند و این حرکت باید تقویت شود. این خون حسین بن علی است که بعد از ۱۴۰۰سال دارد میجوشد.
هفته ها گذشته است و دیگر ضربان قلبم روی هزار نیست. شاید انرژی را برای سر و سامان دادن به زندگیم ذخیره می کنم، نمی دانم. اینکه می دانم این کلمات و این خطوط قرار است منتشر شود، نا امنی ای را به قلبم تزریق می کند که تازه نیست اما مقابلش می ایستم و تایپ کردن را ادامه می دهم. *دستانش روی صفحه کیبورد بی حرکت می ماند* از اول شروع می کنم. هفته ها گذشته است و دیگر قلبم تند نمی زند. * بک اسپیس را فشار داده ام. چیزی از آن کلمات باقی نمانده. دلم نمی آید این پست را
شماره چهارم نشریه نامه صدیق با آثاری از : جناب آقایان دکتر محمدرضا باغبان کریمی، امیرعلی نثار نوبری، مرتضی مجدفر، حسین فیض الهی، یوسف حسنی اعظمی، توحید ملک زاده، صمد رحمانی خیاوی، محمدعلی نقدی، لطفعلی برقی و ... و با محوریت «بررسی آثار و احوال سیدعمادالدین نسیمی تبریزی» و «نسیمی پژوهی دکتر حسین محمدزاده صدیق "دوزگون"» در دیماه منتشر شد.
عناوین گزارشات این شماره عبارتند از:
نگاهی به نمایشگاه مطبوعات در تبریز درباره فستیوال و سمینار نسیمی د
کانال تلگرامی انتشارات ساوالان ایگیدلری از انتشار رمانی در خصوص هواداران تیم تراکتور آذربایجان خبر داد.
نویسنده رمان آقای سعید دشتی می باشند.

جهت اطلاعات بیشتر و تهیه کتاب با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

آیدی انتشارات در تلگرام@savalanigidlaryشماره تماس:
09149533961045_33260254
به حاصلضرب جرم در سرعت جسم mv  اندازه حرکت می گویند
یک کامیون با جرم 10000 کیلو و یک سواری با جرم 2000 کیلو را در نظر بگیرید که هر دو با سرعت 20 متر بر ثانیه حرکت می کنند مشخص است که اندازه حرکت کامیون 5 برابر سواری است .

نکته : اگر اندازه حرکت را بر زمان تقسیم کنیم نیرو به دست می آید 
نیرو = اندازه حرکت تقسیم بر زمان 
واحد تکانه یا اندازه حرکت 
کیلو گرم متر بر ثانیه 

TT Isle of Man Ride on the Edge 2 بازی در سبک موتور و ورزشی است که توسط شرکت KT Racing ساخته و به وسیله Bigben Interactive در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است. این نسخه از بازی دومین شماره از بازی Isle of Man است که با ویژگی های جدیدی منتشر شده است.
ادامه مطلب
رندرهای گلکسی بادز پلاس منتشر شد
هدفون‌های گلکسی بادز پلاس سامسونگ اوایل هفته جاری در وبسایت Bluetooth SIG مشاهده شد و به این ترتیب نام این گجت، شماره ساخت (SM-R175) و تأییدیه نسخه پنجم بلوتوث آن مشخص شد. البته Bluetooth 5.0 امکانی است که نسخه اصلی Galaxy Buds نیز به آن مجهز بود و افرادی که انتظار بلوتوث نسخه 5.1 را داشتند، مطمئنا از شیندن این موضوع ناامید خواهند شد.
سلام دوستانم
به درخواست واران جان، بر آن شدیم که یک بازی وبلاگی راه بندازیم. به یمن ولادت امام رضا علیه السلام، میخوایم یه مجموعه از خاطرات زیارت حرم رضوی داشته باشیم.
شما دوستان، بهترین خاطره سفرتون به مشهد رو در قالب یک پست توی وبلاگتون منتشر کنید و آدرسش رو تو همین پست بفرستید تا بتونیم کلی خاطره خوب رو با هم به اشتراک بذاریم :)
میتونید دوستانتون رو هم دعوت کنید.
لینک پست های شما در ادامه درج میشه
بسم الله :)
خاطرات شما:
1. دردانه (پست شماره ی
ﺍﺯ ﺗﻮ ﺍ ﺍﺑﻠﺲ 
ﺍﺯ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﻟﻌﻨﺖ، ﺧﺲ !
ﺍﺯ ﺗﻮ ﻣ ﺮﺳﻢ،
ﺎﻧﺪﺭ آﻥ ﺻﺒﺢ ﺑﻬﺸﺘ 
ﺭﺍﺳﺘ ﺁﺎ ،
ﻟﺬﺕ ﺩﻧﺪﺍﻥ ﻓﺸﺮﺩﻥ ﺭﻭ
ﻃﻌﻢ ﺳﺐ ،
ﺎ ﻨﺪﻡ ،
ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻥ " ﺧﻮﺍﺳﺘﻦ " ﺑﺮﺧﺎﺳﺖ
ﺎ ﻪ ﺍﺯ ﺟﻮﺵ " ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﻦ "
ﺎ ﻧﻪ ﺍﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻧﻪ ﺁﻥ
ﺍﺯ ﺷﻮﻕ " ﺩﺍﻧﺴﺘﻦ "؟! 
سلام دوستانم
به درخواست واران جان، بر آن شدیم که یک بازی وبلاگی راه بندازیم. به یمن ولادت امام رضا علیه السلام، میخوایم یه مجموعه از خاطرات زیارت حرم رضوی داشته باشیم.
شما دوستان، بهترین خاطره سفرتون به مشهد رو در قالب یک پست توی وبلاگتون منتشر کنید و آدرسش رو تو همین پست بفرستید تا بتونیم کلی خاطره خوب رو با هم به اشتراک بذاریم :)
خاطرات شما:
1. دردانه (پست شماره ی
"الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین به ولایت علی ابن ابیطالب  واولاده المعصومین علیه السلام 
دعوتنامه جهت شرکت درکاروان بزرگ غدیر
موسسه قرانی شیفتگان وحی با هدف ترویج پیام غدیرو ولایت حضرت علی" علیه السلام"
 امسال نیز باشکوه تر از سال گذشته مراسم جشن غدیررا با حرکت 50 خودرو وموتورسوار تزئین شده با برافراشتن پرچم سبز یا علی (ع)  همراه با مدیحه سرایی  از موسسه قرآنی شیفتگان وحی جنب میدان پلیس به طرف مسیرهای مختلف درسطح شهر به حرکت در خواهد آمد
شماره وکیل پایه یک
شماره وکیل پایه یک
از بین کلمات و عباراتی که در پایین این متن آمده است احتمال دارد که شما به عنوان یک موکل به دنبال یکی از آنها باشید. پس می توانید شماره وکیل پایه یک برای مشکل حقوقی خود را در عبارات ذیل جستجو کنید. همینطور می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر وکالت تماس بگیرید.

شماره وکیل کیفری
شماره وکیل مجرب
شماره وکیل با تجربه
شماره وکیل رایگان
شماره وکیل تلفنی
شماره وکیل پایه یک دادگستری
شماره وکیل آنلاین
ش
در آپدیت جدید تلگرام که امروز منتشر شده، علاوه بر آنچه در مطلب بالا نوشته بودیم (ارسال به آینده) این امکان جدید نیز فراهم شده است که تعیین کنید: با دانستن شماره موبایل شما، چه کسی می‌تواند شما را در تلگرام پیدا کند؟
بنظر می‌رسد تلگرام این قابلیت را در پاسخ به نگرانی مردم چین اضافه کرده که شایعه شده بود دولت چین، با اضافه کردن شماره‌های مختلف به عنوان مخاطب، در صدد لیست‌کردن ارتباط بین chat_id ها و شماره تلفن‌هاست
[عکس 335×146]
مشاهده کانال
خاطرات اربعین نود و هشت: (شماره سه)
وسایل لازم برا تدارکات کاروان و پک فرهنگی خرید و بسته بندی شده بود.
همه اش رو گذاشتیم دفتر بسیج.
شب قبل حرکت بسته بندی ها انجام شد. یادمه ساعتای 3نصف شب قبل حرکت بود که چک لیست وسایل رو تهیه کردم تا هنگام حرکت تک تک مسئول اتوبوسا بیان وسایل رو بگیرن و در آخر هم خودم برم چک کنم تا چیزی جا نمونه.
موقع حرکت رسید.
(علی علی ...) و (محسن زیـ....) اومدن کمک برا پخش وسایل. تک تک مسئول اتوباسا اومدن و وسایل رو بردن و چیدن پا ات
مقاله ای از اینجانب در مجله علمی-پژوهشی فلسفه علم، وابسته به پژوهشگاه علوم انسانی به نشر رسیده است. هنوز اصل مقاله در سایت قرار نگرفته، به محض انتشار در این وبلاگ نیز منتشر خواهد شد.
نظریه اتمگرایانه حرکت فخر رازی در تراکنش با نظریه حرکت ارسطویی؛ رویکردی تحلیلی
چکیده
فخر رازی از متفکرانی است که نقش برجسته ای در گفتمان بین دو نحله فکری زمان خود، یعنی مشائی­گری و کلام اشعری دارد؛ وی با روشی فلسفی، نظریات کلامی را می پروراند. نظریه حرکت فخر را
استایل شماره یک برای نمایش جزییات یک فیلم تکمیل شد. اگه کاربران عزیز خوش شون اومد قالب رو منتشر می کنم یا اینکه دو استایل دیگه هم هست برای نمایش مطلب جداگانه اونا رو تکمیل کنم بعد!. قالب سین قالب همه فن حریف برای انتشار فیلم و سریال.
ادامه مطلب
Ubiquitous learning and massive communication in MOOCs: Revisiting the role of teaching as a praxis
Saeid Zarghami-Hamrah & Marc J. de Vries
مقاله سعید ضرغامی، عضو هیأت علمی گروه فلسفه تعلیم و تربیت دانشگاه خوارزمی و مارک دفریس، استاد فلسفه علم و فناوری دانشگاه دلفت هلند، با موضوع ارزیابی نقش عمل تدریس همچون عملی هنجاری در موک ها، در شماره سوم مجله «اخلاق و تربیت» در سال 2018 منتشر شد. پرسش اساسی این مقاله این بوده است که با توجه به تغییرات رخداده در نقش تدریس در موک ها، تدریس به عنوان گونه ای عمل هنجا
کشف ِ اسرار میدان مغناطیسی ماه

پروفسور بنجامین وایز و دکتر سونیا تیکو دانشمندان موسسه فناوری ماساچوست در مقاله‌ای که بتازگی در مجله ساینس منتشر کردند، نشان دادند ماه در میلیاردها سال قبل میدان مغناطیسی قوی داشته است، اما بعد از مدتی آن را از دست داده. از نظر محققان، ماه در زمان پیدایش یک سیاره بسیار داغ با هسته‌ای مایع بوده است که مدار نامنظم آن سرعت حرکت زیادی به مایع بیرونی هسته می‌داده و در نتیجه جبه این کره متناسب با حرکت هسته به د
شماره ششم گاهنامه نبض صداوسیما به صاحب امتیازی جامعه رسانه اسلامی، مدیر مسئولی محمدحسین آزادی و سردبیری رضا کارگر در دانشگاه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران منتشر شد. این شماره به طور ویژه به موضوع «جوانگرایی» به خصوص در سازمان صداوسیما پرداخته است.
برای دانلود فایل PDF این گاهنامه از طریق لینک زیر اقدام کنید.
دریافت
در دیدار بسیجیان: لازم میدانم تکریم و تعظیم عمیق خودم را به ملت بزرگ ایران به مناسبت حرکت پرشکوهی که این چند روز انجام دادند، تقدیم کنم. حقیقتاً ملت یک بار دیگر ثابت کرد که قدرتمند و باعظمت است / یک توطئه عمیقِ وسیعِ بسیار خطرناکی که آن همه پول خرج آن شده بود که بتوانند در یک بزنگاهی این حرکت را انجام دهند -حرکت تخریب، شرارت و آدمکشی که بواسطه قضیه بنزین فکر کردند فرصت پیدا شده و لشکر خود را وارد کردند- این حرکت بوسیله مردم نابود شد.
شناسایی شماره تلفن همراه 
اگر می خواهید تا رقم آخر شماره دوست خود را کشف کنید طریق آن چنین است :
1_از او بخواهید که عدد 60 را در نظر بگیرد.
2_تقسیم بر 2 کند.
3چهار نمره آخر شماره تلفن خود را با عدد حاصل جمع کند. 
4_عدد 25 را از حاصل کم کند.
5_حاصل را در 3 ضرب کند.
6_از حاصل عدد 15 را کم کند.
7_حاصل را در 2 ضرب کند.
8_حاصل را بر 6 تقسیم کند.
9_جواب، چهار شماره آخر تلفن مورد نظر خواهد بود . 
خاطرات اربعین نود و هشت: (شماره دو)
(سیدمحسن ...) مسئولیت رسانه کاروان اربعین رو داد به من.
مدیریت کانال و پیج و طراحی پوستر و اینجور چیزا. منم یکی دو نفر رو مسئول کردم و کارها رو روال پیش رفت خدا رو شکر.
نزدیک حرکت که شدیم به سید گفتم مسئولیت تدارکات کاروان رو هم بده به من که قبول کرد.
پیگیری تهیه و خرید وسایل و این ها خودش همش خاطره است که نیاز به نوشتن نداره.
اون شب قبل حرکت، برا بسته بندی پک ها با (امین وا...) و (محمد رنـ....) و چندتا دیگه از دوستان تو
مقاله «شناسایی عوامل سازمانی مؤثر بر مدیریت پژوهش و فناوری سازمان های دانش بنیان در ایران» در نشریه چشم انداز مدیریت دولتی منتشر شد: شماره 35، 1397. 
جهت دریافت مقاله می توانید به لینک مراجعه کنید.
این مقاله نیز همچون مقاله قبل، مستخرج از پژوهشی در سال 1389 است که اکنون منتشر می شود. این مقاله به عوامل سازمانی و مقاله قبل، به عوامل فراسازمانی می پردازد. 
کشف ِ اسرار میدان مغناطیسی ماه

پروفسور بنجامین وایز و دکتر سونیا تیکو دانشمندان موسسه فناوری ماساچوست در مقاله‌ای که بتازگی در مجله ساینس منتشر کردند، نشان دادند ماه در میلیاردها سال قبل میدان مغناطیسی قوی داشته است، اما بعد از مدتی آن را از دست داده. از نظر محققان، ماه در زمان پیدایش یک سیاره بسیار داغ با هسته‌ای مایع بوده است که مدار نامنظم آن سرعت حرکت زیادی به مایع بیرونی هسته می‌داده و در نتیجه جبه این کره متناسب با حرکت هسته به د
باسلام

بزودی یک داستانک با چند قسمت که سعی کردم جالب بنویسمش رو منتشر میکنم :)
در کانال تلگرامی و وبلاگ خودم :)
هرجمعه ساعت 21 شب منتظر باشید...

اگه خدابخواد امشب قسمت اول منتشر میشه...
منتظر باشید...

[آپدیت]
+بدلیل برخی دلایل قسمت اول فعلا منتشر نشد...
انشاالله در طول این هفته منتشر میشه فقط منتظر حمایت هاتون هستیم :))

سنجابه شروع کرد به دویدن
یکدفه ایستاد بعد دوباره دوید بعد دوباره ایستاد
کمی اطرافش را دید یکم آروم آروم حرکت کرد بعد نیم خیز شد کمی به اطراف نگاه کرد دوباره دوید... 
یکدفعه دورش تاریک شد باز ادامه داد تا یکدفعه زیر پاش خالی شد...
چشماش را آروم بست کمی گذشت حرکت ادامه داشت
اما او نبود که اراده به حرکت کردن کرده بود بلکه شاید وجود او و اراده بر انتخاب های گذشته او بود که بر ادامه حرکت او تداوم بخشیده بود
اما این حرکت تا کجا و کی ادامه داشت ...
و اینج
دیود منتشر کننده نور که به طور رایج led نامیده می شود واقعاً قهرمان ناشناخته جهان الکترونیک است. آنها دوجین کار متفاوت انجام می دهند و در همه وسایل الکترونیکی یافت میشوند آنها شماره ها را در ساعتهای دیجیتال نشان می دهند اطلاعات را از کنترل تلویزیون میفرستند و نور آنها به شمانشان می دهد که چه وقت وسایلتان روشن است و تصاویر را روی تلویزیون های پلاسما نشان می دهند.
اساسآ LED ها لامپهای کم نوری هستند که به آسانی در مدار های الکترونیکی قرار می گیرن
به صورت حرکت دورانی تولید نیروی مکانیکی می کنند . این موتورها بر حسب این که به صورت جریان مستقیم ( dc ) یا متناوب ( AC ) عمل نمایند ، و یا بر حسب منظور یا استفاده ای که برای آنها دز نظر گرفته شده است ، دارای انواع و اندازه های متعدد می باشند . پوسته ی موتور را می توان با وضعیتی که موتور در آن کار می کند ، انطباق داد ( مثلا ، موتورهای ضد گرد و خاک ، ضد نشت یا موتورهای ضد اشتغال ؛ بدنه ی غیر ثابت برای موتورهای تسمه ای یا برای موتورهایی که تحت ارتعاشات شدی
۱۴. فرار با حرکت میگو
وقتی دشمن روی سینه‌تان سوار است اساسی‌ترین روش برای فرار از وضعیتی که در آن هستید ، استفاده از حرکت میگو است – طبق آن‌چه در بخش قبل تمرین کرده‌اید. در هنگام انجام حرکت میگو، با استفاده از دست‌ها و ساعد‌های‌تان به ران حریف فشار بیاورید، و به این ترتیب به حرکت پای‌تان کمک کنید. هدف اصلی این است که به اندازه‌ای خود را به عقب بکشید که زانوی پای غیر درگیر در این حرکت، از چنگ حریف آزاد شود. در صورت موفقیت، به سمت دیگر باسن
آموزش شنای کرال پشت - جلسه دوم

- آموزش سر خوردن کرال پشت روی آب
مرحله دوم آموزش کرال پشت مربوط به سر خوردن روی آب است . برای سر کرال پشت باید ابتدا دست های خود را به دیواره استخر بگیرید و سپس با نوک پنجه پاهای خود دیواره استخر را لمس نمایید . سپس به آرامی سر خود را روی آب قرار داده بدن خویش را کمی به سمت عقب متمایل نمایید حالت دست های خود را آرام آرام از دیواری استخرها کرده و با پاهای خود اصطلاحاً هل دهید . در طول اجرای این حرکت نباید سر خود را تکان
بعد مدت‌ها خاموشی، بالاخره تصمیم گرفتم که شمعی روشن کنم و سفر جدیدی به دنیای زیبای وبلاگ‌نویسی رو شروع کنم. در همین حین شروع به طراحی و پیاده‌سازی یه قالب جدید برای این ادامه‌ی این سفر کردم. هر اتفاقی ممکنه بیوفته از جمله اتفاقی که برای حرکت قبلیم افتاد. نظرسنجی شماره یک نشون داد که نمیشه به حس و حال الان خودم فکر کنم و بگم که از این به بعد شروع می‌کنم و جلو میرم ... واقعیت اینه که امید و انگیزه‌ای برای ادامه‌ی وبلاگ‌نویسی وجود نداشت ولی آ
The
Godfather 1 نام یک بازی ویدئویی اکشن جهان باز می باشد که توسط ویسرال
گیمز ساخته شده است و کمپانی الکترونیک آرتس آن را در سال ۲۰۰۶ منتشر کرد.
نسخه ی اولیه این بازی برای پلتفرم های ویندوز و ایکس و باکس و پلی استیشن ۲
منتشر شد، اما مدتی بعد نسخه ی ایکس باکس ۳۶۰ و پی اس پی آن نیز به بازار
عرضه شد.
بازی بر اساس فیلم پدرخوانده که
در سال ۱۹۷۲ منتشر شد ساخته شده است و اتفاقات داستانی آن پیرامون فیلم
اول سری پدرخوانده روی می دهد. قهرمان بازی فردی بدون ن
قرار بود ننویسم، چهل شماره یا حداقل چهل روز. یعنی قرار بود بنویسم و منتشر نکنم. ولی دیشب خیلی احساس خفقان می‌کردم. دوست داشتم کسی با من حرف بزند و خودم نمی‌توانستم با کسی حرف بزنم. تصمیم گرفتم پستی که می‌نویسم را منتشر کنم و بعد دوباره پی چهل شماره را بگیرم. اما نمی‌توانستم حرف معمولی بزنم، این شد که شروع کردم حرف‌هایم را در شعر ریختن. اینطوری گویا مستقیما با کسی حرف نزده‌ام. اما احساس خفگی بیشتر شد، چون نمی‌توانستم مثل آب خوردن شعر بگویم.

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت ؛ حتما در خیلی از سایت ها عنوان ‘بانک شماره تلگرام’ رو دیدید و قیمت های فروش رو هم مشاهده کردید ما این بانک را خریداری کرده ایم و تصمیم گرفتیم آن را امروز برای شما عزیزان با تخفیف فوق العاده قرار دهیم …
این فایل ارزشمند برای اولین بار به صورت ویژه در سایت فاپول منتشرشده است و قبل از آن در هیچ سایتی با این قیمت منتشر نشده است!
محتویات فایل دانلودی:
+ فایل اکسل شامل بیش از یک میلیون شماره فعال در تلگرام 
+ شماره ه
خرید شماره مجازی ارزان و با کیفیت بالا از نامبرلند
خرید شماره مجازی برای چیست و چه استفاده ای دارد؟
شما پس از خرید شماره مجازی می توانید از آن برای راه اندازی حساب تلگرام، واتساپ و تمامی پیام رسان ها  از آن استفاده کنید، همچنین در صورتی که از برخی سایت ها و نرم افزارهای خارجی استفاده می کنید و برای احراز هویت نیاز به شماره خارج از ایران دارید می توانید از این سرویس استفاده کنید.
بعد از خرید شماره مجازی چگونه از آن استفاده کنیم؟
شما می توانید
بهامین لطفا آرووم باش، تومگه  شب قبل آزمون همه چی را نسپردی به خدا پس ناامیدی ممنوع...
فقط واسه آزمون بعدیت الان درس بخون .
ولی آخه؟!

از وقتی sms اعلام  منتشر شدن کلید سوالات واسم اومد ،نگرانی بدی هجوم آورده سمتم.
میترسم ...حتی نمیخوام پاسخنامه را چک کنم...
+یادداشت شماره ۴۹
خرید کتاب رابطه عبد و مولا به دلیل ارزش ریالی بالای آن با استقبال خوبی توسط مخاطبین روبرو شده است.
این کتاب دربردارنده چند مفهوم کاملا ساده است که برای خیلی ها پیچیده به نظر می آید.
مفاهیمی مانند جبر و اختیار، قضا و قدر، مالکیت حقیقی در این کتاب با بیان شیرین مطرح شده است.
برای کسانی که به دنبال معرفت بهتر نسبت به حق تعالی هستند، خواندن کتاب توصیه می شود.
این کتاب به قلم استاد علیرضا پناهیان و همت موسسه عصر بیان معنوی منتشر شده است.
شماره تماس
پاورپوینت حرکت بدنپاورپوینت حرکت بدنفرمت فایل: پاورپوینتتعداد اسلاید: 15     مقدمههمه ی فعالیت های بدن از یک اتاق فرماندهی هدایت می شوند :فکرکردن ، صحبت کردن ، حرکت ، احساس و علایم حیاتی بدن ازاین جمله هستند آدمیان بدون مغز اصلا آدمی نیستند ؛ مغز فرماندهی ارشد بدن را برعهده دارد ، این عضو مهم در فضایی بالای گردن وزیر کاسه جمجمه قراردارد .جهت دریافت فایل کلیک کنید
دهان و دندان ها از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند. دندانپزشکان برای بررسی دقیق دندان ها و همچنین دلایل دیگر دندان ها را شماره گذاری کرده اند. این شماره گذاری در تمام دنیا یکتا بوده و همه دندانپزشکان از آن استفاده می کنند. شاید در هنگام معاینه توسط دندانپزشک شما نیز با این شماره ها آشنا شده باشید. در ادامه به بررسی شماره هر دندان می پردازیم.
در هر فک 4 دندان پیشین، 2 دندان نیش و 4 دندان آسیا وجود دارد. هر کدام از این دندان ها نقش مهمی را در جویدن و ه
(به مناسبت روز معلم )
شماره 5
سابزیرو
سابزیرو بی هان 
شاگردانی مثل فراست رو 
داشته  که سرکش بودند
شماره 4:
اسکورپیون 
شاگردانی مثل ساتورشی
که کشته شدند
شماره 3:
ریدن:
شاگردانی مثل کوان لینگ
داشتند که خبیث شدند
شماره 2:
تونی استارک
بهترین شاگرد  او
پیتر پارکر هست 
شماره 1:
بتمن 
او پرونده  کامل خوبی داره
همه شاگردانش 
تبدیل به ابرقهرمان 
شدند بهترین معلم ایشان است

در این پست به اشتباهات رایجی که ورزشکاران حین انجام حرکت های کلیستنیکس مرتکب می شوند، می پردازیم.

حرکت اسکات (Squat):
۱- متمایل شدن به جلو حین انجام این حرکت مطابق شکل زیر:
خم شدن به جلو حین انجام اسکات

فرم صحیح: 

۲- صاف نگه نداشتن کمر حین انجام این حرکت

حرکت Lunges:
۱- جهت گرفتن و خم شدن پا و زانو به سمت داخل:
اشتباهات رایج حین حرکت Lunges

۲- شل و ول بودن حین انجام حرکت!:
کلیستنیکس Lunges

۳- بیش از حد جلو بردن پاها:
کلیستنیکس

۴- جلو نبردن پاها به ا
بسم الله
مثل این که باید کارمان را شروع کنیم.
این مطلب اولین متنی است که من می خواهم در وبلاگم منتشر کنم، راستش را بخواهید هیجان زده ام!
البته این حرکت اولین کار من برای راه انداختن این «حسنی تنبل» نبوده ولی امیدوارم بتواند آخری باشد و بالاخره از خانه بیرون بزند و کمی در دنیا به گشت و گذار بپردازد.
دوست دارم بیشتر بنویسم و سعیم را خواهم کرد.
تا بعد
مقاله شماره 129 : طراحی و بهینه سازی یک مدل طبقه بندی کننده  شبکه عصبی برای شناسایی حرکت دست انسان ازسیگنال EMG
سال انتشار ۲۰۱۳
زمینه مرتبط: عصبی عضلانی_شبکه عصبی
ترجمه و  گزارش شبیه سازی  ونتایج اش و  گزارش کلی مقاله   ۹ صفحه  ای موجود میباشد.

فایل لاتین مقاله در کانال زیر موجود می باشد:
@arshaddars
ازکلیه همراهان و مخاطبان گرامی دعوت می کنم تا ذیل مطالب چندگانه ی «در باغ معرفت» که مطالبی است پیرامون عبادت و نماز در کلام و  سیره معصومین علیهم السلام  آرا و نظرات خود را درج فرمایند. این مطلب چندگانه از تاریخ 2 تیر آغاز به انتشار نموده و اولین شماره آن در همین تاریخ بر روی این تارنما منتشر خواهد گردید.
علامه جوادی آملی:عید نوروز عید زمین است؛ یعنی زمین یک دور به دور خورشید حرکت کرده است و به کمال رسیده لذا این عید عید زمین است. ما نیز باید برای خود عید داشته باشیم و برای ما وقتی عید است که دور شمس حقیقت حرکت کنیم. اگر ما در مدار شمس ولایت حرکت کردیم آنگاه برای ما عید است و این سیر الی‌الله منشأ رشد و تکامل برای انسان خواهد بود.
حرکت دراز نشست
حرکت دراز نشست یکی از بهترین حرکت ها در تناسب اندامه که باعث میشه مرکز بدن تقویت و قدرتمند بشه مرکز بدن شامل کمر و شکم هست که در تمام فعالیت ها نقش داره 
در واقع هر کاری انجام میدین روی کمر و شکم فشاری وارد میشه
پس باید شکم و کمر قدرتمندی داشته باشین
حرکت دراز نشست یکی از بهترین حرکت هاست که شکم و کمر رو میسازه پس تا جایی که میتونید از این حرکت استفاده کنین
با فکر کردن درباره حرکت یک جسم، چرا‌ و چگونه‌های زیادی در ذهن ما نقش می‌بندد. برای پاسخ به این سوالات باید به سراغ فیزیک مکانیک برویم. علم مکانیک از دو دیدگاه به هم مرتبط «سینماتیک» (Kinematic) و «دینامیک» (Dynamic) به این سوالات پاسخ می‌دهد. سینماتیک یا حرکت‌شناسی در خصوص چگونگی حرکت و دینامیک در خصوص رابطه حرکت و نیرو بحث می‌کنند. در این مقاله قصد داریم با زبانی ساده به طور خاص، سینماتیک حرکت با شتاب ثابت را به همراه چندین مثال بررسی کنیم. با م
بازی GTA V یکی از بهترین بازی های شرکت راک استار می باشد که برای پلاتفرم های مختلف منتشر گردیده است. در سری اول، این عنوان برای کنسول های نسل هفت منتشر شد و بعد از عرضه کنسول های نسل هشت، نسخه جدیدی از این بازی برای آن ها و همچنین پلاتفرم PC منتشر شد. در این بازی می توانید سه شخصیت مختلف را با داستان هایی تقریبا به هم گره خورده تجربه کنید و از قابلیت های هر کدام از این شخصیت ها بهره مند شوید.
منبع : کنسول فا
ورژن اپدیت 1.27
حجم اپدیت : 3500 مگ
Mobile Business یکی از سایتهای اصلی مرجع در دایرکتوری شماره بانکداری موبایل و Business Banking است.
تیم ما توانسته است در ماه های اخیر بیش از 1 میلیون بانک شماره تلفن همراه را به روز کند. ما فروش خود را با بانک شماره موبایل تضمین می کنیم.ما توانسته ایم بیش از 500 عنوان شغلی را در این سایت جمع آوری کنیم و مفتخریم که بزرگترین سایت برون سپاری برای بانکهای شماره تلفن و بانکهای شماره تلفن همراه هستیم.شما می توانید با خرید شماره تلفن بانک مرکزی ما تبلیغات خود را مو
Mobile Business یکی از سایتهای اصلی مرجع در دایرکتوری شماره بانکداری موبایل و Business Banking است.
تیم ما توانسته است در ماه های اخیر بیش از 1 میلیون بانک شماره تلفن همراه را به روز کند. ما فروش خود را با بانک شماره موبایل تضمین می کنیم.
ما توانسته ایم بیش از 500 عنوان شغلی را در این سایت جمع آوری کنیم و مفتخریم که بزرگترین سایت برون سپاری برای بانکهای شماره تلفن و بانکهای شماره تلفن همراه هستیم.
شما می توانید با خرید شماره تلفن بانک مرکزی ما تبلیغات خود را م
در تاریخ هشتم مهرماه نود و هشت (روز بزرگداشت مولانا) منتشر شد.

کتابم منتشر شد: "عاشقانه‌ای از کوی دانشگاه تهران"این اثر شامل ۴۱ دیالوگ و ۱۰ دلنوشته ست. دیالوگ‌ها طی این دو سال (۹۶ الی ۹۸) بین من و بچه‌ها توو محیط خوابگاه (کوی دانشگاه) رد و بدل شده و هرکدوم به نحوی رنگ و بوی عشق داره و تماما واقعی هستن. دلنوشته‌ها هم گلچین یادداشت‌های من از این دو ساله.__________________________مظاهر.نوشت ۱: ایده نگارش این اثر از کتاب "لطفا یکی مرا از مرگ نجات بدهد" تالیف
شماره هفتم گاهنامه نبض صداوسیما به صاحب امتیازی جامعه رسانه اسلامی و مدیر مسئولی محمد حسین آزادی در دانشگاه صداوسیما منتشر شد. در این گاهنامه به مسائل مهمی همچون سینمای دینی از منظر استاد رحیم پور ازغدی، گفت و گوی اختصاصی با امیرمهدی پوروزیری کارگردان سریال مینو و... پرداخته شده است.
برای دانلود روی لینک زیر کلیک فرمایید.
دریافت
- خانم "الف" به بانک می‌رود. نوبت می‌گیرد. 
شماره‌اش ۱۳۵ است. 
همان‌جا دوستش را می‌بیند که سه ساعت زود تر از او آمده و دو شماره در دستش دارد. یکی ۲۴ و  یکی ۲۵. 
شماره ۲۵ را از او می‌گیرد و کارش را زود تر از ۱۱۰ نفر دیگر انجام می‌دهد و خوشحال بانک را ترک می‌کند.
- آقای "ب" راننده تاکسی است. 
هر روز دقایقی را فریاد می‌زند تا مسافرانش تکمیل شده و حرکت کند.
امروز باران شدیدی می‌آمد. 
آقای "ب" کسی را سوار نمی‌کرد و می‌گفت که فقط دربست می‌رود.
- خانم "
خیلی وقت بود تصمیم داشتم مطالبی که بصورت پراکنده به ذهنم میرسد را در جایی منتشر کنم که بماند. ایده وبلاگ‌نویسی هم همیشه وجود داشته اما چیزی که بیشتر از همه باعث تشویقم شد به نوشتن اولا وبلاگ خوب و درجه یک شایان تدین بود ـ اگر روزی این وبلاگ هم در حد وبلاگ شایان بشود واقعا از خودم راضی خواهم بود ـ دوما حرف‌های امیرحسین که سعی کرد مرا قانع کند چیزی بنویسم و منتشر کنم که زکات علم نشر آن است!
فعلا نمی‌دانم به کدام سمت خواهد رفت و چه چیزهایی اینح
آگهی تبلیغاتی شما را در تمامی سایت ها و کانال های فضای مجازی منتشر میکنیم
استان ها و شهر هایی که دلخواه شماست و میتوانید به کسب و کار خود رونق بدهید
برای اطلاعات بیشتر به شماره ذکر شده در ادامه مطلب پیغام بگذارید
با تشکر از انتخاب شما

۰۹۰۱۶۴۱۷۹۹۸
آقاپور
ادامه مطلب
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با بیان این‌که در سال 97 بیش از دو هزار عنوان کتاب در استان منتشر شده بود، گفت: حدود 20 درصد کتب منتشر شده در استان به زبان تورکی بوده و مابقی به زبان فارسی و سایر زبان‌ها است.
محمد محمدپور با بیان این‌که ۲۰۲ ناشر در آذربایجان شرقی مجوز فعالیت دارند که عمده این ناشران فعال هستند، اظهار کرد: اما تعداد معدودی از این ناشران به تعداد قابل توجه کتاب منتشر کرده و ناشران فعال نیز حداقل سالانه شش عنوان کتاب
لینکدونی اصلی لینک تمام گروه های تلگرامی را منتشر می کند.
برای پیوستن به گروه های تلگرام باید وارد سایت لینکدونی تل بشید.
که برای شما لینک تمام گروه های تلگرامی را منتشر می کند.
گروه تلگرام اصفهان هم در این لینکدونی منتشر می شود.
به گزارش همشهری آنلاین امروز سایت «independent» انگلیس بخش جدیدی از مصاحبت های دیروز متصرف ایرلندی پرسپولیس را منتشر کرد. استوکس تو این بخش بوسیله روایت تادیب شدنش از سوی روی کین داخل زمان حضورش درون ساندرلند می پردازد. استوکس درباره این ماجرا، گفت: نصیب به دلیل تاخیر یک دقیقه ای اتوبوس آویشن را از مشت دادم. وقتی به باشگاه رسیدم، دیدم اتوبوس درهایش ودیعه شد و حرکت کرد. دیدم که درهای اتوبوس آویشن باز بود اما روی کین(سرمربی وقت) بوسیله راننده اجاز
برهان صدیقین و حرکت جوهری از مباحث بسیار مهم توحیدی است. بهترین و ساده‌ترین بیان از این دو برهان به خصوص برهان حرکت جوهری بیانی است که آقای طاهرزاده در این کتاب در مختصری آورده است.این ۱۰۰ صفحه حاصل بیش از ۲۰ سال تدریس ایشان است که باتقسیم بندی‌ها و بیانات ابتکاری حود این دو برهان را برای اهلش آسان و ملموس و کاربردی نموده است.شما در برهان صدیقین برای اثبات وجود خدا نیاز به هیچ مقدمه‌ای ندارد؛ بلکه از خود خدا متوجه خدا می‌شوید! خدایی که در
پاره شدن تسمه تایم بیشتر در حال حرکت مخصوصا در جاده رخ می دهد! پس اگر در حال حرکت ماشین خاموش شد به هیچ عنوان مجددا استارت نزنید! با یه حرکت ساده می تونید بفهمید تسمه پاره شده یا نه و از چند میلیون تومان خسارت به موتور در هنگام استارت زدن جلوگیری کنید! اگر این اتفاق افتاد به هیچ عنوان استارت نزنید! ماشین رو بذارید دنده یک و هُل بدید، اگه ماشین توو دنده بود و حرکت کرد تسمه پاره شده و باید یدک کش خبر کنید و به تعمیرگاه ببرید و اگر ماشین حرکت نکرد ی

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت ؛ حتما در خیلی از سایت ها عنوان ‘بانک شماره تلگرام’ رو دیدید و قیمت های فروش رو هم مشاهده کردید ما این بانک را خریداری کرده ایم و تصمیم گرفتیم آن را امروز برای شما عزیزان با تخفیف فوق العاده قرار دهیم …
این فایل ارزشمند برای اولین بار به صورت ویژه در سایت فاپول منتشرشده است و قبل از آن در هیچ سایتی با این قیمت منتشر نشده است!
محتویات فایل دانلودی:
+ فایل اکسل شامل بیش از یک میلیون شماره فعال در تلگرام 
+ شماره ه
اسکات تقریبا همه عضلات پایین تنه رو درگیر می کنه و حرکتی بی نظیر برای این ناحیه ست.

فواید این حرکت: 
• باعث تقویت تمام عضلات پایین تنه می شود.

نکات مهم: 
• قبل از انجام حرکت مطمئن شوید که نحوه ی قرار گیری پاهایتان متقارن است، در غیر این صورت فشار بیشتری روی یکی از پاها اعمال خواهد شد.
• حین انجام این حرکت باید کمرتان را صاف نگه دارید.
• کف پاهایتان باید روی زمین باشد، حین انجام حرکت روی پنجه پا نروید. 
• نحوه صحیح تنفس: هنگام پایین رفتن هوا
بازی حرکت دادن کودک
انچه تحقیقات درباره بازی حرکت دادن کودک می گوید:
موسیقی، بر استدلال فضایی و مادی و توانایی مرتب کردن تصاویر در هم ریخته، تأثیر مثبت دارد.
این گونه استدلال ها، اساس ریاضیات،مهندسی و سایر رشته ها تشکیل می دهد...برای مشاهده ادامه مطلب بر روی لینک زیر کلیک نمایید..
بازی حرکت دادن کودک
اما بعد...
استغفار از گناهان توی ذهن دم دستی ترین و معمول ترین استغفارمان هستند. اما واقعاً گناه یعنی چه؟ همیشه از جنس انجام دادن است یا انجام ندادن ها هم گناهند؟ هرچند بعضی از انجام دادن ها را با اینکه در تعریف معمول گناه هستند هم مصداق استغفار قرار نمی دهیم... دروغ های روزانه، غیبت، گناه مسئول شستن...!
ما، موظف به حرکتیم. حرکت پیش روی به بار می آورد. اگر حرکت میکردیم باید در خانه ی (مثلاً) دهم بودیم، ولی الان پنجیم. 5 خانه عقب بودن، توبه ندارد؟ تو
اولین مخاطره این بالابر هوایی، متحرک بودن آن است . بالابر دستگاهی است که از قطعات صنعتی ساخته شده است و با هر نوع تجهیزات متحرک، مسئله عملیات ایمن در زمان حرکت و جابجایی باید اولویت اصلی اپراتور باشد. 
دومین مخاطره این دستگاه, حرکت سه بعدی آن می باشد. برای اینکه سبد در مکان دقیق محل کار قرار گیرد سه حرکت خاص در زمان استفاده از بوم دستگاه انجام می گردد:
- چرخش بوم . بوم یا دکل متصل به سکو قابلیت چرخش 360 درجه روی شاسی را داراست.
- قابلیت بازشوندگی ب
سگ باهوش

قصاب که کنجکاو شده بود و از طرفی وقت بستن مغازه بود تعطیل کرد و به دنبال سگ راه افتاد. سگ در خیابان حرکت کرد تا به محل خط کشی رسید. با حوصله ایستاد تا چراغ سبز شد و بعد از خیابان رد شد.
قصاب به دنبالش راه افتاد. 
سگ رفت تا به ایستگاه اتوبوس رسید نگاهی به تابلو حرکت اتوبوس ها کرد و ایستاد. 
قصاب متحیر از حرکت سگ منتظر ماند. 
اتوبوس امد, سگ جلوی اتوبوس آمد و شماره آنرا نگاه کرد و به ایستگاه
برگشت. صبر کرد تا اتوبوس بعدی امد دوباره
آپدیت توییتر El Capitxn:ایت منتشر شده. افتخاری بود که تونستم این آهنگ خوب رو با شوگا و آی‌یو بسازم. شما سخت کار کردین، ممنونم!”

حتمی حتمی توی یوتوب موزیک ویدیو eight رو بازدید بزنین
کنارش ام وی DNA رو هم بازدید بزنین چیزی تا ۱‌میلیاردیش نمونده⚡

دانلود استکیر مهدوی برای خودرو

کمپین  «هر خودرو، یک بنر مهدوی» 
از کلیه مهدی یاوران عزیز دعوت می شود با نصب  برچسب های دائمی با شعارهای
مهدوی بر روی شیشه خودروی خویش به این طرح عظیم و همگانی بپیوندند.
موسسه "مصاف ایرانیان"
39  طرح جدید تولیدی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد ، تا در صورت
تمایل آن را به صورت برچسب چاپ کرده و
چند سال پیش برنامه مویایلی کوثرنت توسط یکی از برنامه نویسان اندرویدی در قم که کارمند مرکز تحقیقات نور بود تولید شد.
در این برنامه شماره تماس و آدرس سایت پشتیبانی را شماره پشتیبانی مرکز مدیریت حوزه های خواهران و ایمیل را نیز از دامنه whc قرار دادیم
دو سال پیش برنامه نویس مذکور برنامه ای برای کارهای قوه قضاییه به نام ابلاغ را تولید نموده و در کافه بازار منتشر نمود. با همان شماره پشتیبانی کوثرنت و ایمیل نادرستی که وجود ندارد..........!
چند سالی است ک

برای تغییر رمز ال کارت های تهران به یک تلفن ثابت در تهران نیاز دارید.

بعد از وارد نمودن شماره کارت و مربع
و شماره رمز مربع

شماره ی 00 مربع را گرفته
و شماره 12 مربع را می گیرید
سپس شماره ی رمز جدیدتان و مربع
و تکرار شماره ی رمز جدید و مربع
#پصت_کآربردیـ♥️
با این وب سرویس میتونید اسم صاحب اون شماره رو در بیاریدوب سرویس  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖http://185.81.98.145/api_number/api.php?lic=Tel&num=شماره  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
به جای " شماره " شماره شخص مورد نظر رو وارد کنید مثال :http://185.81.98.145/api_number/api.php?lic=Tel&num=0123456789
⚠️ توجه :1 : اگر بجایه اسم شخص لینک نمایش داد مجدد تلاش کنید2 : اطلاعات بعضی شماره ها رو بالا نمیاره 3 : فیلتر شکن فعال باشه←←←←←←←←←←←←←←♻️✔اندرویدکده✔♻️
روز گذشته وب‌سایت TENNA مشخصات فنی گوشی مورد انتظار گلکسی A71 5G را فاش کرد تا به شایعات اخیر پیرامون عرضه این گوشی دامن بزند.
این اولین باری نیست که در مورد نسخه ۵G گوشی گلکسی A71 می‌شنویم. اخیرا حتی نمره گیگ‌بنچ این محصول نیز منتشر شد و تقریبا از وجود آن مطمئن شده بودیم. در ماه ماه ژانویه سال جاری، گوشی A51 5G‌ را در گیک‌بنچ مشاهده کردیم و یک ماه بعد یعنی ماه فوریه این اتفاق برای A71 5G نیز رخ داد.
حال این گوشی که با شماره مدل SM-A7160 شناخته می‌شود، در وب
رمان «رنگ آتش شماره یک» نوشته جنی ولنتاین به‌تازگی با ترجمه محمود مزینانی توسط انتشارات پیدایش منتشر و راهی بازار نشر شده است. نسخه اصلی این‌کتاب که یکی از عناوین مجموعه «رمان نوجوان» پیدایش است، در سال ۲۰۱۵ منتشر شده است.​
رمان پیش‌رو برنده جایزه گاردین شده و داستانش درباره دختر نوجوانی به‌نام آیریس است که پدرش ارنست را هیچ‌وقت ندیده است. بهترین دوستش با نام تورستن هم جایی آن‌سوی دنیاست و حالا که پدر آیریس در بستر مرگ افتاده، همه‌چی
حرکت با تمامی امتیازش، رهزنی خطیر برای متحرک است. تحرک، دائمی است. و همین استمرارش متحرک را عادت می دهد. به همه چیز. حتی به خودش. و به حرکتش. انسان، زمانی که با خود، مسیر حرکت را مرور می کند و به گذشته باز می گردد و یا به آینده می رود، یعنی " تخیل " می کند، لحظه ای عادت شکنی می کند و با ولع تلنگری را می بلعد.انسان همیشه عادتش را نمی شکند. گاهی در لابه لای عادت دست و پا می زند و می میرد؛ و از " حرکت" باز می ایستد.انسان از بدو خلقت تکوینا با " شدن " همراه اس
ذاکر موسی فرمانده گروه مسلح غزوه الهند کشمیر در درگیری های مسلحانه توسط نیروهای امنیتی هند کشته شد.ذاکر
موسی دانشجوی مهندسی در یکی از دانشگاه های هندوستان بود، وی در سال ۲۰۱۳،
به کشمیر بازگشت و آنجا بود که جذب گروه حزب المجاهدین شد. سال ۲۰۱۶ بعد
از شهادت برهان وانی، ذاکر موسی فرمانده میدانی حزب المجاهدین شد اما در این سال کم کم زمینه
های اختلاف میان او و حزب و همچنین دیگر چهره های سیاسی معارضه کشمیری
بوجود آمد. پیام های صوتی و تصویری که ا
یک پرستار استرالیایی بعد از 5 سال تحقیقاتش در خانه‌های سالمندان ، بزرگترین حسرت‌های آدم‌های در حال مرگ را جمع کرده و 5 حسرت را که بین بیشتر آدم‌ها مشترک بوده منتشر کرده است !
1 - کاش به خانواده‌ام بیشتر محبت می‌کردم مخصوصا پدر و مادرم2 - کاش این قدر سخت کار نمی‌کردم3 - کاش شجاعتش را داشتم احساساتم را با صدای بلند بیان کنم4 - کاش رابطه‌هایم را با دوستانم حفظ می‌کردم5 - کاش شادتر می‌بودم و لحظات بیشتری می‌خندیدم.* من احتمالا از شماره 2 پشیمون ب
به سبک پست‌های قدیمی که تصاویر سفرم را منتشر می‌کردم و کمی هم مزه می‌پراندم :)، دوباره به نظرم آمد آن حس خوب گزارش دادن را تجربه کنم. عکاسی در طول سفر به شوق نمایش دادن‌ش، ذوق آدم را بیش‌تر می‌کند و تعریف کردن «آن‌چه گذشت» نیز لذت دوباره دارد.
این بار یک سفر یک روزه‌ی خانوادگی به کاشان داشتیم که نتیجه‌ی تصمیمات «همین الان یهویی» خانواده بود!، و البته چه خوب است تصمیمات یهویی. پیش از حرکت فقط یک شهر را برای اقامت در نظر داشتیم و تقریبا بدون
انجمن علمی «ژرفا» که یک انجمن میان‌رشته‌ای فیزیک، ریاضی و فلسفه علم است، چند سال پیش پروژه‌ای را شروع کرد برای ترجمه «درسنامه‌های فیزیک فاینمن» که به کمک دانشجویان آن زمان این کار پیش رفت و نزدیک به ۴۰ شماره از ۵۰ شماره آن ترجمه گشت. در این پروژه بنابر اتفاقاتی وقفه‌ای دو ساله ایجاد شد و خوشبختانه از اول بهار امسال دوباره شروع به کار کرده است. همچنین امید است با سامان‌دهی متون ترجمه شده و با یاری ویراستاران و حروف‌چینان این کار عام‌ا
شماره مجازی بخاطر تحریم ها خیلی وقت ها ثبت نام در برخی سایت ها با شماره های ایرانی امکان پذیر نیست. از طرفی برخی افراد هم مایل نیستند شماره واقعی خودشون رو جهت ثبت نام در برخی سایت هایی که مورد تایید ایران نیست وارد نمایند. سایت "شماره تلفن" شرایطی برای شما بوجود می آورد که در صورت تمایل بتوانید با دریافت شماره های مجازی و فیک از امکانات اینترنتی که ملزم به داشتن شماره های خارجی می باشد استفاده نمایید. امید داریم بتوانیم برای شما مثمر ثمر با
یک ماه  بود که پستی در پیجش منتشر نمیکرد. از روزی که آدرس وبم عوض شده ۵ روز میگذره و در این ۵ روز ۳ پست اینستایی منتشر کرده است. پست امروزش در مورد همان نکته ای بود که منم در موردش حرف زدم. همان کرونایی که وارد استانشون هنوز نشده و او هم معتقد بود در تشخیص اش ناتوانند نه در ممانعت از ورودش توانا!
+ پاییزان
+ عنوان از حافظ
بسم الله الرحمن الرحیم
ضرورت الگوپردازی صحیح در کارزار فرهنگی با هدف تحقق تمدن اسالمی
پای حرکت آدمی بندِ نیت های اوست. چنانچه رسیدن به هدفی را نیت کرده و "بخواهد"، موتور حرکت روشن شده است و نکته ی کلیدی آن که: حرکت و استقامت بر آن ، به منزله ی "پیروزی" ست. با این مقدمه می توان نتیجه گرفت که هرچه آدمی را متوقف کند، یک عملیات در جهت شکست اوست. و برای تحقق تمدن اسلامی، پیروزی و
حرکت پیشرونده در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و نظام
باطلاع عموم مردم شریف استان البرز خصوصا مسئولین ادرارات، مؤسسات، امامان محترم مساجد، مسولین هیئات مذهبی و سایر اقشار محترم فعال در عرصه غدیر می رساند، بنیاد غدیر استان البرز آمادگی دارد اخبار و گزارش های فعالیت های شما را در سایت رسمی خود منتشر نماید.
گرازش های خود را از طریق شبکه های اجتماعی به شماره 09382441879 ارسال نمایید.
بعد از شایعات و خبرهای متعددی که درباره زمان منتشر تریلر دوم فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه منتشر شده بود بالاخره این تریلر منتشر شد. اما این تریلر متفاوت تر از تریلرهای فیلم های دیگر مارول است و مانند بازیگر نقش اصلی آن، تام هالند حاوی اسپویل های بدی از فیلم قبلی یعنی انتقام جویان: پایان بازی می باشد.
ادامه مطلب
تست حرکت شناسی 1
تست حرکت شناسی 2
تست حرکت شناسی 3
تست حرکت شناسی4
تست حرکت شناسی 5
تست حرکت شناسی 6
تست حرکت شناسی 7
تست حرکت شناسی 8
تست حرکت شناسی 9
تست حرکت شناسی 10
تست حرکت شناسی 11
تست حرکت شناسی 12
تست حرکت شناسی 13
تست حرکت شناسی 14
تست حرکت شناسی 15
تست حرکت شناسی 16
تست حرکت شناسی 17
تست حرکت شناسی 18
تست حرکت شناسی19
تست حرکت شناسی 20
تست حرکت شناسی
تست حرکت شناسی
تست حرکت شناسی
تست حرکت شناسی
شماره حساب مدرسه جهت واریز شهریه

لطفا مبلغ شهریه خود را از این پس به شماره حساب 0225467098009 و یا به شماره شبا IR10017000000225467098009 نزد بانک ملی بنام رحیم خلیلی و جواد افسری واریز و یا حضوری با دستگاه کارتخوان مدرسه پرداخت کرده و حتما فیش را تحویل داده و رسید خود را دریافت کنید. 

لازم بذکر است که پرداخت شهریه فقط بصورت واریزی به حساب از طریق دستگاه کارتخوان و یا واریز به شماره حساب قابل قبول است ضمناً از پرداخت آن بصورت نقدی خوداری کنید . 

با تشکر
مد

برای اینکار نیاز به یک ال کارت تهران و یک تلفن ثابت در تهران دارید.

۱) ابتدا با شماره ی ۹۰۰۲۱۱ با تلفن ثابت در تهران تماس بگیرید
2)شماره ی کارت خود را وارد کنید و سپس مربع را بگیرید
3) شماره ی رمز کارت خود را وارد نمایید و سپس مربع را بگیرید
4) صبر کرده تا بگوید شماره ی مورد نظر خود را وارد نمایید
5) شماره ی 00 را وارد نمایید و سپس مربع
6) شماره ی 11 را وارد نمایید و سپس مربع
7) موجودی ال کارتتان به ریال مطرح می گردد.

حرکات کراس فیت
حرکات کراس فیت شامل تمرینات ترکیبی،
پرسی، دویدن، پارو زدن و اسکوات است. این حرکات را با صدها یا حتی هزاران
تمرین مختلف می‌توان انجام داد. جلسات تمرینی کراس فیت بین ۳ تا ۵ جلسه در
هفته بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه زمان می‌برد.
مدت زمان تمرین کوتاه اما شدت و حجم ان بالاست. چند نوع از حرکات تمرنی کراس فیت عبارتند از:
حرکت پاورکلین: بلند کردن هالتر با قدرت و سرعت
حرکت برپی: ترکیبی از شنا، اسکوات و پرش است.
اسنچ: بلند کردن هالتر از روی زمین و ب
سلام دوستانم
خاطرات شما:
1. دردانه (پست شماره ی
با انجام صحیح این حرکت، شانه هایی سالم و قدرتمند خواهید داشت.
آسیب دیدگی شانه ها یکی از شایع ترین آسیب دیدگی ها هستند، به همین دلیل به شما توصیه نمی کنیم که قبل از ایجاد آمادگی به انجام این حرکت بپردازید. در مطالب آینده، نحوه ی ایجاد آمادگی برای انجام این حرکت رو آموزش خواهم داد، فقط به یاد داشته باشید که این حرکت به هیچ وجه نباید نادیده گرفته بشه، وقتی که شانه های شما ضعیف باشند، کل بالا تنه ی شما ضعیف و مستعد آسیب دیدگی است. فواید این حرکت:•
شماره 6:
انت برکین 
زن ولیام برکین
شماره5:
شری برکین
بچه کنه ی این زوج
شماره 4: 
اشلی گراهام
کنه تراز شری ودخی ریس جمهور
شماره3:
حضور عالی در اویل 2 و رولیشنز1 و2
شماره 2:
جیل ولنتاین بهترین زن سری اویل با حضور در سه نسخه 5 و3 و1
بعد ایدا وانگ چر حضور ترین وبهترین زن دنیای اویله
شماره 1:
ایدا وانگ 
جاسوس وسکر
ویروس جمع کن
فریب کار
عالی 
اسکار بهترین زن سری اویل به ایشون میرسه

به 10 نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایز اهدا خواهد شد و 20 اثر برتر به صورت گزارش تصویری با نام عکاس های یلدا در سایت رسان منتشر خواهد شد.شرایط شرکت در مسابقه ۱- تصاویر ارسالی باید مربوط به مراسم شب یلدای سال 1398باشد. ۲- هر فرد تنها می‌تواند با یک عکس در مسابقه شرکت کند.۳- علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌های مراسم شب یلدای خود را به پست الکترونیکی iranrasan@chmail.ir  یا از طریق پیام رسان سروش به آی دی alikh383@ ارسال نمایند و  به همراه ارسال عکس، نام و نام خان
به زودی که اسکین Glow منتشر میشه برای گرفتنش باید کار های زیر رو مرحله به مرحله انجام بدید :  وقتی این اسکین منتشر شه اگر شما یکی از گوشی هایی که این اسکین رو میشه با اون بگیرید داشته باشید باید اول فورتنایتو رو گوشیتون از سایت اپیک گیمز بریزید.بعد از نصب فورتنایت رو گوشیتون باید برید اکانتتون رو وارد کنید.بعد از این که وارد کردید باید به بخش Store بروید و اونجا این اسکین با قیمت 0.00$ در دسترسه بعد از خرید اون این اسکین به شما داده میشود البته این آ
بدونید که این داستان در دو بخش منتشر میشه چون مطالب زیاد هست و خب هم حوصله ی کاربر سر میره هم حجم داستان زیاد میشه پس اگه قسمت اول منتشر شد منتظر قسمت دوم هم باشید.ما تو این داستان سعی کردیم همه جوانب رو در نظر بگیریم.البته این داستان از زبان اول شخصه که تو پبش داستان میشه به این پی برد...
به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ شماره های جدید مجله "گنجینه مجمع" نشریه فرهنگی، اطلاع رسانی مجمع جهانی اهل بیت(ع) منتشر شد.
شماره های 93 و 94 و 95 مجله گنجینه مجمع که متعلق به زمستان 1397است در 112 صفحه، 3 ویژه نامه و 6 بخش منتشر شده است.
"ویژه نامه اول همایش بین المللی حضرت ابوطالب(ع) حامی پیامبر اعظم(ص)"، "ویژه نامه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی" و "ویژه نامه بیست و هشتمین سالگرد تأسیس مجمع جهانی اهل بیت(ع)" از جمله بخش های این شماره هستند. 
گفتگو
بعد مدت‌ها خاموشی، بالاخره تصمیم گرفتم که شمعی روشن کنم و سفر جدیدی به دنیای زیبای وبلاگ‌نویسی رو شروع کنم. در همین حین شروع به طراحی و پیاده‌سازی یه قالب جدید برای این ادامه‌ی این سفر کردم. هر اتفاقی ممکنه بیوفته از جمله اتفاقی که برای حرکت قبلیم افتاد.
ادامه مطلب
پیش نویس : می خواهم بگویم حرکت کردن گاهی درد دارد. که با داشتن امید (ایمان ، باور) این درد قابل تحمل و گاهی غرور آفرین می شود.
گاهی هدفی در زندگی نداریم - یا هدف شفافی در زندگی نداریم.
انسان هستیم ، خوبیم ، خودمان را دوست داریم ، خطایی هم نکرده ایم که از خودمان دلگیر باشیم. 
که حتی معتقدم که اشتباه کردن بخشی از فرآیند یادگیری است . خوشا بحال کسی که زودتر اشتباهات زیادی را مرتکب شود و البته با هدف یادگیری و نه با هدف گذراندن وقت و یا ...
اما وضعیت موج
مرکزنیکوکاری امام جعفرصادق (ع) واقع در روستای میدان میشخاص -بخش سیوان استان ایلام
شماره حساب بانک ملی مرکز ( جهت واریز نذورات ، صدقات و کمک های نقدی مردم عزیز و فهیم کشور ایران) : 0112796441004
شماره شبا مرکز:IR100170000000112796441004
شماره تماس مدیراجرایی مرکز نیکوکاری مهندس حسین عبدالهی
حرکت کول‌ساز

کول‌ها (ترپز) عضلات قوئی هستند که هیبتی را در دیدگان مجسم می‌کنند کول‌ها، مظهر قدرت هستند به خاطر داشته باشید که با اجرای حرکات نرمشی و اجرای ورزش‌های مفرح به کول‌های حجیم دست نخواهیم یافت و تنها راه رسیدن به این مهم در بلند کردن وزنه‌های سنگین است. ترپز یا عضلات ترپزیوس (کول) در بخش فوقانی پشت بدن قرار دارند و از سمت بالا به عضلات گردن و سرشانه متصل و از پائین نیز تا بخش میانی پشت کشیده شده‌اند.
ادامه مطلب
مطرح‌تربن کشورهای جهان از نظر علم، تکنولوژی و صنعت
امروزه بیشتر شغل‌ها در حال جهت‌گیری به سمت صنعت تکنولوژی است و متعاقب این تغییر، رشته‌های دانشگاهی نیز بیشتر به سمت رشته‌های علوم پایه، تکنولوژی و مهندسی(STEM) گرایش داشته‌اند. در اکتبر ۲۰۱۵، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی( OECD) ، آخرین گزارش رتبه بندی علم، تکنولوژی و صنعت خود را منتشر کرد که در آن کشورهای برتر در زمینه علوم STEM معرفی شدند.به گزارش فاوانیوز به نقل از آی تی ایران، این گزارش ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شکوفه